bogdanbuciu
îmi trebuie barcă
Daca in ziua de azi ar fi macar un sportiv in stare sa vrea asa de tare sa faca sportul asta incat sa munceasca o vara intreaga si sa-si cumpere o barca s-ar canta mai des Desteapta-te Romane pe la mondiale, olimpiada sau europene. In ziua de azi, si daca le dai expres bani pentra asta gasesc ei o modalitate sa-si ia altceva de ei. (exceptie clubul de la Piatra Neamt, e nou si virgin la capitolul metehne, iar sportivii de acolo cu totii si-au luat macar o padela, altii chiar barca).
Cat despre tumbele alea, uite ca ar fi fost si :gun: Macamol bun la ceva, macar sa-ti zica despre scaunul ala
PS: va rog eu pe toti nu imi mai ziceti domn' antrenor, daca bogdan e prea banal puteti sa-mi ziceti Pasarila, Jeg, Trandafir, Pongo(etc, porecle din perioada cand faceam sport si nu numai), evenutal Piticu' , Mestere, tovarasu', pana mea, numai domn' antrenor nu.