Premiile Barcaholic.ro 2009

Votează barcaholicul anului 2009

  • Impaiatul

    Votes: 23 36.5%
  • Vali

    Votes: 40 63.5%

  • Total voters
    63
n-am dat p-aci in ultimile ,cred, doua zile si frumos ar fi fost sa-l felicit eu primul pe Vali!
anyway ,man , nu stiu cum percepi tu chestia asta dar in cazul asta se reflecta simpatia barcagiilor de aici vis-a-vis de tine si recunoasterea faptului ca nu ti-ai pierdut timpul de poamana postand atatea randuri ,foarte utile , pt incepatorii ca mine sau multi altii de p-aici!
sa traiesti man ,sa poti vesta dar sa n-ai vreodata nevoie de ea!:noroc:
 
Dupa ce ca iarna nu-i ca vara, am vazut cu totii ca la noi intotdeauna iarna vine pe nepregatite.
De aceea propun onor colectivului muncitoresc care naduseste pe acest forum zglobiu sa ne pregatim cu premiile inca din timpul anului, de preferinta din vara. Sa ne organizam, tovarasi, ca maine-poimaine iar ne trezim cu Craciunul la usa!

Ar trebui sa clarificam ce categorii de premii se vor acorda anual si chiar cincinal, sau chiar Barcoholicul Deceniului.

Eu propun un premiu pe care cu nedrept l-am omis anul asta desi nominalizati am fi avut destui: Premiul Henri Coada pentru inventia anului. Pt laureatul pe 2009 eu as fi votat pt propulsia cu motor trifazic si vad ca si pt 2010 lupta va fi stransa!
Si inca un premiu de introdus ca sa incurajam si sexul tare sa participe la nobilele noastre activitati: Barcaholica anului.
 
Ultima editare:
TID

Eu propun sa se dea un premiu si pentru cel mai ciumec TID-ist, ce inseamna ciumec....dezbatem, poate sa fie cel mai rapid dadator de padela, cel mai original caiac, cel mai putzin sange cu apa, etc.
De asemeni poate ca e o idee sa dam un premiu si pentru cel mai "cool raspandac" :)
 
Si as mai propune inca o sectiune, si anume "In jur si muove". In care va fi premiat cel care se invarte in jurul lumii sau in jurul cozii daca nu avem suficienti circumnavigatori prinre noi cat sa se puna de un vot.
 
pentru cel mai tare sex tare propun un premiu special ;premiul Puliitzer !
se vor gasi destui sponsori. banuiesc.:rock: :)) si sper sa nu-mi iau ban cu gluma asta de cacat !:D
 
pentru cel mai tare sex tare propun un premiu special ;premiul Puliitzer !
se vor gasi destui sponsori. banuiesc.:rock: :)) si sper sa nu-mi iau ban cu gluma asta de cacat !:D


Pai daca e vorba despre sex tare adica erect, ne putem imagina ca respectivul detinator trebuie sa stea la orizontala, in consecinta sexul va fi la verticala. Asa ca sectiunea aceasta se poate numi elegant si delicat Pull'in'cer .
Problema e cine se baga in comisia de arbitraj.


E timpul sa imi iau si eu un ban:D
 

Back
Sus