Smokey
Mic barcaholic
Felicitari pentru consecventa!Pus mana si sunat la Min. Trasporturilor, directia generala juridica.
Ghinion de nesansa. La o cautare sumara nici ei nu gasesc raspunsul la intrebare.
Trebuie sa fac scrisorica si s-o depun la registratura pentru o cautare avansata.
dar n-am vreme prea curand.
Ciudata tara in care traim, Caragiale rade cu hohote in mormant. :sail: